Kariéra

Chcete-li se stát součástí mladého a dynamického týmu Delor a nezaujala Vás žádná z níže uvedených nabízených pozic, zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií v českém jazyce na adresu (remove XX) janouchova XX @delor XX .cz

Obchodní zástupce / módní konzultant

Náplň práce:

- vyhledávání nových klientů, prezentace produktů a služeb společnosti
vedení obchodních jednání s klienty, péče o stávající klienty
zajišťování potřeb klienta a následná osobní konzultace a poradenství v oblasti business odívání
samostatné řešení standardních i složitějších obchodních případů
- telefonní marketing a reporting
- administrativní zpracování zakázek
- reprezentace firmy na společenských akcích

 Požadujeme:

- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- obchodní talent, cit pro módu a vysoké pracovní nasazení
- atraktivní vzhled a příjemné vystupování na úrovni
- týmového ducha a nadšení
- silnou orientaci na zákazníka a aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- min. středoškolské vzdělání (vzdělání v oboru módy výhodou, nikoli však podmínkou)
- znalost práce na PC
- ŘP skupiny B
- komunikativní úroveň AJ

 Nabízíme:

- zajímavé ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- možnost seberealizace, osobní i  profesní růst
- účast na golfových turnajích
- zajímavou nestereotypní práci s prestižními produkty

Místo pracoviště: Praha
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list - IČO
Benefity: bonusy, provize z prodeje, vzdělávácí kurzy, školení AJ