O společnosti DELOR

Společnost Delor byla založena v roce 2002 v Praze, kde je také její sídlo. Díky zdravému vztahu se zákazníkem a smyslu pro týmovou práci se velmi rychle rozrostla. Pobočky dnes najdete ve významných městech jako je Praha, Bratislava, Brno a Ostrava, ve kterých oblékáme přes deset tisíc úspěšných manažerů či podnikatelů. Za dobu našeho působení jsme se zařadili mezi deset nejvýznamnějších krejčovství v Evropě.

V zakázkovém krejčovství Delor navazujeme  na tradici první republiky, kdy patřilo k dobrému tónu a společenskému postavení šít v prestižním módním salónu.

V Deloru si zakládáme na vysoké preciznosti zpracování, která se snoubí s jedinečností  francouzských látek Dormeuil a osobním přístupem našich módních poradců.

Zastáváme jednoduché heslo a to, že těm nejlepším patří to nejlepší.  Důkazem vysoké orientace na klienta je nejen více jak třicetiletá praxe našich mistrů, jež  získali  zkušenosti ve špičkových  zahraničních salónech, ale  také péče prostřednictvím našich módních poradců.

Každý náš klient má svého vlastního módního poradce, který zná do detailu jeho potřeby. Právě díky kvalifikovanému poradenství je klientům zajištěna efektivní investice do jejich šatníku.  Klient je pro nás vždy na prvním místě a známe cenu jeho času, proto naši módní poradci navštěvují klienty i v místě jejich pracoviště a  to nejen za účelem výběru látek a střihu, ale také až po vlastní dodání oděvu.  Tím naše služby ovšem nekončí, ale následně pokračují odpovídající  péči a servisem.

Naši klienti nejsou pouze ti, kteří se nevejdou do konfekčních tabulek, ale především ti, kteří se chtějí odlišit a neradi dělají kompromisy.

 Ať zapátráte v kterémkoliv oboru, všude najdete některou z významných osobností, která má na vnitřní straně saka svého obleku nášivku se značkou Delor.

oNas