Podtrhněte svou jedinečnost...

Služby Delor Couture vycházejí z nejlepších tradic a dlouholeté filozofie zakázkového krejčovství Delor. Projekt osloví především dámy, které si váží samy sebe, touží po eleganci a jedinečném stylu a chtějí svoji osobnost podpořit také originálními módními kousky vytvořenými na míru jen a jen pro ně.

Vaší průvodkyní světem Delor Couture i garantkou nejvyšší kvality bude módní návrhářka a designérka, která s vámi bude osobně konzultovat každý krok – od výbšru střihu, materiálu a barvy přes sladění s vaším dosavadním šatníkem až po poradenství, který kus zvolit pro konkrétní příležitost.

Protože každý klient a jeho spokojenost je opravdovou výzvou, nebráníme se ani neobvyklým zakázkám a přáním. Díky znalosti historie módy a dějin umění vás návřhár dokáže zavést do dob před desítkami let, jež zásadně ovlivnily módu a staly se trendy. Představíme vám jejich atmosféru a připravíme stylový outfit, který bude dobový i moderní zároveň. A to je pouze jedna z mnoha možností Delor Couture… Pro nejnáročnější jsou připraveny i služby našich partnerů, např. šperkařů či výrobců kabelek. Tito mistři vytvoří k vašemu novému kousku z Delor Couture unikátní doplňky, které dotvoří váš dokonalý look.

Nic není nemožné – záleží pouze na vašich představách a snech…