Kostýmy na míru

...aby bussines kostým nebyl jen nutností ale i radostí

Zapomeňte na chvíli na každodenní stres a shon a svěřte se do rukou odborníků - vstupte s námi do světa Delor, kde se i výběr kostýmku stává nevšedním zážitkem.

Na míru Vaší postavě, i potřebám

Cítíte se pohodlněji v sukni či v kalhotách? Nebo raději sako doplníte pouzdrovými šaty? Nechte se zlákat nepřeberným množství kvalitních vlněných materiálů. Drobným detailem vše doladíme k dokonalosti.

Společně vybereme takový kostým který, nejen skvěle vypadá a sedí, ale také koresponduje s Vaším životním stylem. Protože teprve pak se stává skutečně na míru!


Sako
Šaty
Kalhoty
Sukně

Prvotřídní dámské kostýmy

Víte přesně, že potřebujete tradiční bussines kostým? Zjednodušíme Vám cestu k němu. Abychom zrychlili a zefektivnili výrobu zvolili jsme metodu Made to measure.
MADE TO MEASURE

MtM vychází již z připravené velikostní řady v klasickém looku. Velkou výhodou je, že již na první schůzce vyzkoušíte dané sako, šaty, sukni.. Vybereme správný střih, správnou velikost, otestujete jeho pohodlí.

Tato výroba nabízí velké množství úprav dle Vaší postavy, které jsme schopni zanést do střihu a vytvořit tak individuální model čistě na Vás.

Následným výběrem materiálu a zbylých detailů doladíte charakter celého outfitu.

Na druhé schůzce již můžeme pracovat s hotovým výrobkem. Zpravidla proběhne ještě pár malých úprav, ale i tak se již můžete radovat z výsledného looku.

Jedinečná kvalita materiálů

Perfektně padnoucí oblek, to není jen bezchybný střih a "vysoká krejčovina", ale také kvalita použitých materiálů. V Deloru proto výhradně používáme prvotřídní materiály francouzské firmy DORMEUIL vyráběné v Anglii.
Touha po vzácnosti a luxusu

Nejlepší látky vyprávějí zajímavé příběhy a odhalují tajemství, proč si je vybírají ti nejlepší krejčí pro své nejnáročnější klienty.

Dormeuil ten svůj vypraví od roku 1842