O nás

Již 20 let jsme absolutní špičkou na českém i slovenském trhu

Krejčovství Delor bylo založeno v roce 2002 v Praze, kde je také jeho sídlo. Delor je součástí mezinárodní infrastruktury Dormeuil a ICGL holding a dnes se řadí mezi deset nejvýznamnějších krejčovských domů v Evropě.

Ve svých šesti módních salonech, které se nacházejí v Praze, Brně, Plzni a Bratislavě pečuje o tisíce zákazníků prostřednictvím týmu více než 20ti osobních poradců a mnoha zkušených krejčovských mistrů.

Nadstandardní služby

ODLIŠUJÍ DELOR OD ZBYTKU KREJČOVSKÉHO SVĚTA

Individuální poradenství
Naši módní poradci přesně vědí jaký límec košile, střih saka či vzor látky se k Vám hodí. Proto Vás nebudeme zatěžovat otázkami, na které neznáte odpověď. Místo toho Vám přesně doporučíme to, co se k Vám perfektně hodí. Protože teprve pak je oděv skutečně na míru!
Číst více
Nedostanete se k nám do salónu?
Klient je pro nás vždy na prvním místě a vážíme si ceny jeho času. Proto je je pro nás samozřejmostí realizovat zkoušky či výběry oděvů u Vás doma či v kanceláři.
Číst více
Aftercare
Dodáním nového saka či obleku náš servis nekončí, právě naopak! Pokud si budete přát Váš oděv vyčistit, vyžehlit, nebo opravit, můžete využit našeho profesionálního servisu, díky kterému Váš oděv bude po dlouhou dobu vždy v perfektní kondici. Myslíme na komfort našich klientů a proto se postaráme i o oděvy, které nepochází z naší dílny.
Číst více
Pojištění
Myslíme na všechny, tedy i na ty, kteří rádi eliminují svá rizika. Váš nový oblek na míru si u nás můžete proto pojistit proti poškození či odcizení.
Číst více

Precizní krejčovská práce

FULL CANVAS TAILORING

CO TO JE?

Narozdíl od běžně dostupných lepených obleků využíváme léty prověřené tradiční krejčovské postupy hodné anglických gentlemanů.

Naše obleky mají konstrukci z plátna a koňských žíní, ta se ukrývá pod svrchní látkou. Běžné obleky nahrazují tuto konstrukci nalepením výztuhy přímo na látku.

JAKÉ MAJÍ FULL CANVAS OBLEKY VÝHODY?
Oblek perfektně kopíruje
postavu a lépe sedí
Je vzdušnější a příjemnější na
nošení
Nikdy se nerozlepí a
nezkrabatí
Je výrazně
trvanlivější

Jedinečná kvalita materiálů

Perfektně padnoucí oblek, to není jen bezchybný střih a "vysoká krejčovina", ale také kvalita použitých materiálů. V Deloru proto výhradně používáme prvotřídní materiály francouzské firmy DORMEUIL vyráběné v Anglii.
Touha po vzácnosti a luxusu

Nejlepší látky vyprávějí zajímavé příběhy a odhalují tajemství, proč si je vybírají ti nejlepší krejčí pro své nejnáročnější klienty.

Dormeuil ten svůj vypraví od roku 1842